Kontakt

telefon: +420 731 689 362

e-mail: studijni@vso-praha.eu

 

Vážení studenti,

dle Opatření rektora OR_2020_013 v souvislosti se šířením viru COVID-19 je provoz studijního oddělení od 18. 5. 2020 obnoven.

  • přístup na studijní oddělení bude zajištěn na základě ohlášení se prostřednictvím domácího telefonu (hlásky) u vchodu ke studijnímu oddělení (z atria),
  • student je povinen odevzdat studijní referentce při příchodu na studijní oddělení vyplněný a podepsaný formulář ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ O NEEXISTENCI PŘÍZNAKŮ VIROVÉHO INFEKČNÍHO ONEMOCNĚNÍ, který nalezne v Dokumentovém serveru,

 

Studenti při návštěvě studijního oddělení musí dodržet následující opatření

  • student bude bez akutních zdravotních potíží odpovídajících virové infekci (např. horečka, kašel, dušnost, náhlá ztráta chuti a čichu apod.),
  • studenti nesmí podléhat karanténě,
  • povinná ochrana horních cest dýchacích,
  • povinná dezinfekce rukou při příchodu a odchodu z prostor studijního oddělení,
  • dodržovat prostorové rozestupy (minimálně 2 metry) na studijním oddělení i ve společných prostorách.

 

Úřední hodiny  
pondělí 10:00 - 12:00
úterý 13:00 - 16:00
středa 10:00 - 12:00
čtvrtek 13:00 - 16:00
pátek ----------------
   

 

Vedoucí studijního oddělení, systémová integrátorka

Lucie Ptáčková, DiS.

+420 

+420 731 689 362

ptackova@vso-praha.eu

Studijní referentka

Eva Mihulová

+420 

+420 731 689 354

mihulova@vso-praha.eu

Studijní referentka

Jana Lehnertová 

+420 

+420 731 689 962

lehnertovaj@vso-praha.eu

 

 

 

 

To jsou oni.

Absolventi naší školy

Adam Klavík

absolvent

Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

Jan Šrámek

absolvent

Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

Petra Benešová

absolventka

VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

Jana Valentová

absolventka

Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

Kristína Jíšová

absolventka

VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

Simona Kremerová

absolventka

Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář.

Jakub Velička

absolvent

Teorii letectví studoval Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.

Jaroslava Kolářová

absolventka

Absolvovala studijní pobyt v Itálii. Při studiu pracuje v hotelnictví. Domluví se italsky, anglicky, francouzsky a trochu španělsky.

Barbora Malá

absolventka

Pracovala jako tazatelka callcentra nebo Project Manager. Nově nastoupila jako Marketing Manager VŠO a vede Klientské centrum. Jejím koníčkem je cestování, volejbal a cyklistika.