Série webinářů orientovaná na malé a střední podniky v cestovním ruchu je organizována Evropskou Komisí DG for Internal Market, Industry, Entrepreneurship and SMEs Tourism Policy / Unit H1. Webináře obsahují řadu interaktivních a inspirativních živých lekcí zaměřených na malé a střední podniky v oblasti cestovního ruchu s cílem poskytnout praktické rady, které mohou být realizovány v rámci běžného provozu. Každý webový seminář se bude zabývat důležitými trendy vztahujícími se k moderním technologiím, jak jsou tyto technologie využívány návštěvníky destinací a podniků cestovního ruchu, jak je objevují, jak plánují své cesty, sdílejí své cestovatelské zážitky.

Šest dílů série je navrženo tak, aby speciálně vyhovovaly potřebám malých a středních podniků v oblasti cestovního ruchu. Každý seminář bude řešit jiné téma pohledu na jedinečné potřeby, příležitosti a výzvy, kterým čelí podniky cestovního ruchu:

1. Your Business. Todays Visitor - January 14th 2015 at 4pm CET
2. Marketing Your Business Online - January 28th 2015 at 4pm CET
3. Managing Your Online Reputation - February 11th 2015 at 4pm CET
4. Importance of Content - February 25th 2015 at 4pm CET
5. Succeeding in Social - March 11th 2015 at 4pm CET
6. Thinking Mobile - April 1st 2015 at 4pm CET

Více o jednotlivých seminářích, které budou v anglickém jazyce, se dozvíte na anglické mutaci webových stránek VŠO, v sekci International Affairs, v záložce Tourism SMEs Live Webinar Series. Zde naleznete také přístupové kódy na jednotlivé semináře.