Vystudujte jediný kurz v Česku,
se kterým lehce prorazíte v korejských firmách

LG, Samsung, Hyundai, Nexen nebo Doosan. Korejské firmy doslova dobývají svět a spoustu peněz investují také do České republiky.

Právě proto jsme vytvořili vzdělávací kurz KORAK, se kterým pochopíte korejskou mentalitu a snáze se prosadíte v korejských firmách.

A je přitom jedno, jestli chcete pracovat jako řadový zaměstnanec nebo vysoce postavený manažer.

O co jde?

Dvousemestrální kurz, který jsme připravili ve spolupráci s Ing. Antonem Uhnákem, specialistou na česko-korejské vztahy, předsedou výboru Česko-korejské hospodářské komory a globálním viceprezidentem pro průmysl a univerzitní spolupráci korejské Sun Moon Univerzity.

Výuku vedou Češi, kteří žili či studovali v Korey, Korejci žijící v Čechách a taky zástupci ambasády, Korea Business Centra v Praze nebo korejských společností se sídlem v ČR. Po vystudování kurzu dostanete certifikát o jeho absolvování.

Co se v kurzu naučíte?

Naučíte se strategii a managementu, budete mít předměty o korejském společenském životě, reáliích, kultuře či náboženství. Naučíte se i základy korejského jazyka a dokonce proniknete do tajů Taekwon-da.

Cíle kurzu je připravit vás na zaměstnání v korejských společnostech nebo dlouhodobé pracovní (studijní) cesty do Korey.

Kdy a kde to začíná?

Výuka startuje od zimního nebo letního semestru v prostorách VŠO. Kurz můžete studovat prezenčně i kombinovaně, takže se do něj klidně přihlaste i vy, co už pracujete.

Kolik to stojí?

19 000 Kč za semestr pro studenty VŠO.
29 000 Kč za semestr pro širokou veřejnost.

Více informací vám poskytnou na Studijním oddělení KORAK
tel.: +420 603 527 579 
e-mail: auhnak@tiscali.cz
web: www.kor-ak.cz

To jsou oni.

Absolventi naší školy

Adam Klavík

absolvent

Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

Jan Šrámek

absolvent

Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

Petra Benešová

absolventka

VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

Jana Valentová

absolventka

Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

Kristína Jíšová

absolventka

VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

Simona Kremerová

absolventka

Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář.

Jakub Velička

absolvent

Teorii letectví studoval Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.

Jaroslava Kolářová

absolventka

Absolvovala studijní pobyt v Itálii. Při studiu pracuje v hotelnictví. Domluví se italsky, anglicky, francouzsky a trochu španělsky.

Barbora Malá

absolventka

Pracovala jako tazatelka callcentra nebo Project Manager. Nově nastoupila jako Marketing Manager VŠO a vede Klientské centrum. Jejím koníčkem je cestování, volejbal a cyklistika.