Vánoční přednáška o Novém Zélandu na VŠO 18.12.2013

16.12.2013

Přes 100 studentů Vysoké školy obchodní v Praze se přišlo podívat na vánoční přednášku o Novém Zélandu v podání Jany Halaszové, vedoucí zastoupení ČR CK True Travel Nový Zéland s.r.o. (www.truetravel.cz), která inspirovala řadu studentů pro naplánování svého dobrodružství a které patří velké poděkování za její čas a ochotu přednášet na VŠO.

V rámci přednášky se studenti dozvěděli o možnostech studia a práce na Novém Zélandu a také mnoho zajímavostí a zážitků, které je mohou v této zemi potkat. V průběhu a na závěr přednášky se studenti obraceli na přednášející se svými dotazy, na které se jim vždy dostalo odpovědi.

Celá přednáška se nesla v přátelském duchu a byla tou nejlepší možnou tečkou za letošním rokem 2013. Studenti VŠO se mohou těšit na další zajímavé přednášky a besedy i v následujícím roce.

Přednášku o Novém Zélandu pro studenty i pedagogy VŠO zorganizovala Studentská rada VŠO ve spolupráci s Vysokou školou obchodní v Praze. 

Ladislav Mareš
Studentská rada VŠO

To jsou oni.

Absolventi naší školy

Adam Klavík

absolvent

Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

Jan Šrámek

absolvent

Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

Petra Benešová

absolventka

VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

Jana Valentová

absolventka

Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

Kristína Jíšová

absolventka

VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

Simona Kremerová

absolventka

Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář.

Jakub Velička

absolvent

Teorii letectví studoval Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.

Jaroslava Kolářová

absolventka

Absolvovala studijní pobyt v Itálii. Při studiu pracuje v hotelnictví. Domluví se italsky, anglicky, francouzsky a trochu španělsky.

Barbora Malá

absolventka

Pracovala jako tazatelka callcentra nebo Project Manager. Nově nastoupila jako Marketing Manager VŠO a vede Klientské centrum. Jejím koníčkem je cestování, volejbal a cyklistika.