Tourism SMEs Live Webinar Series - Get Your Business Digital in 2015

09.01.2015

Série webinářů orientovaná na malé a střední podniky v cestovním ruchu je organizována Evropskou Komisí DG for Internal Market, Industry, Entrepreneurship and SMEs Tourism Policy / Unit H1. Webináře obsahují řadu interaktivních a inspirativních živých lekcí zaměřených na malé a střední podniky v oblasti cestovního ruchu s cílem poskytnout praktické rady, které mohou být realizovány v rámci běžného provozu. Každý webový seminář se bude zabývat důležitými trendy vztahujícími se k moderním technologiím, jak jsou tyto technologie využívány návštěvníky destinací a podniků cestovního ruchu, jak je objevují, jak plánují své cesty, sdílejí své cestovatelské zážitky.

Šest dílů série je navrženo tak, aby speciálně vyhovovaly potřebám malých a středních podniků v oblasti cestovního ruchu. Každý seminář bude řešit jiné téma pohledu na jedinečné potřeby, příležitosti a výzvy, kterým čelí podniky cestovního ruchu:

1. Your Business. Todays Visitor - January 14th 2015 at 4pm CET
2. Marketing Your Business Online - January 28th 2015 at 4pm CET
3. Managing Your Online Reputation - February 11th 2015 at 4pm CET
4. Importance of Content - February 25th 2015 at 4pm CET
5. Succeeding in Social - March 11th 2015 at 4pm CET
6. Thinking Mobile - April 1st 2015 at 4pm CET

Více o jednotlivých seminářích, které budou v anglickém jazyce, se dozvíte na anglické mutaci webových stránek VŠO, v sekci International Affairs, v záložce Tourism SMEs Live Webinar Series. Zde naleznete také přístupové kódy na jednotlivé semináře. 

To jsou oni.

Absolventi naší školy

Adam Klavík

absolvent

Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

Jan Šrámek

absolvent

Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

Petra Benešová

absolventka

VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

Jana Valentová

absolventka

Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

Kristína Jíšová

absolventka

VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

Simona Kremerová

absolventka

Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář.

Jakub Velička

absolvent

Teorii letectví studoval Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.

Jaroslava Kolářová

absolventka

Absolvovala studijní pobyt v Itálii. Při studiu pracuje v hotelnictví. Domluví se italsky, anglicky, francouzsky a trochu španělsky.

Barbora Malá

absolventka

Pracovala jako tazatelka callcentra nebo Project Manager. Nově nastoupila jako Marketing Manager VŠO a vede Klientské centrum. Jejím koníčkem je cestování, volejbal a cyklistika.