Mezinárodní kurz projektového managementu pro udržitelný cestovní ruch

04.07.2013

Vysoká škola obchodní v Praze, o. p. s. bude ve dnech 10. až 12. září 2013 hostit mezinárodní kurz projektového managementu pro udržitelný cestovní ruch. Jedná se o poslední nezpoplatněný kurz v České republice, v rámci iniciativy T4EST vzdělávání pro udržitelný evropský cestovní ruch s podporou programu celoživotního vzdělávání Evropské unie. 

Projektový management pro udržitelný cestovní ruch je nová metodika a kvalifikace pro navrhování a úspěšnou správu projektů v cestovním ruchu.

Kurz obsahuje tři dny intenzivního tréninkového programu kombinujícího dynamické přednášky, případové studie a malé skupinové interakce. Po absolvování kurzu budou účastníci schopni zvýšit svůj příspěvek k udržitelnosti cestovního ruchu a zároveň se zvýší jejich šance těžit z evropských fondů financování pro roky 2014-2020.  

Kurz je určen pro projektové manažery v cestovním ruchu, veřejné a soukromé organizace cestovního ruchu, zaměstnance ve státní správě, pracovníky v cestovním ruchu, studenty cestovního ruchu apod.    

Celý kurz bude veden v anglickém jazyce (bez tlumočení) a v případě, že jej účastník ukončí zkouškou, stane se kvalifikovaným Projektovým managerem  PM4ESD®. Zkouška je zpoplatněna – poplatek činí 90,- €.

To jsou oni.

Absolventi naší školy

Adam Klavík

absolvent

Bakaláře jsem vystudoval na VŠERS v Českých Budějovicích, na magistra už jsem přestoupil na VŠO v Praze. A nelituji toho – VŠO se mnohem více podobá veřejné škole a kvalita kantorů je tu 100% lepší. Třeba paní Palatková, která mě učila, je v cestovním ruchu velkým pojmem.

Jan Šrámek

absolvent

Na VŠO jsem se naučil samostatnosti a získal praxi v oboru. Kam jsme se přihlásili v rámci studentských soutěží, tam jsme sbírali ceny. A už během studia jsem se stal součástí organizační struktury několika projektů v cestovním ruchu. Nemůžu se dočkat, až začnu naplno pracovat.

Petra Benešová

absolventka

VŠO jsem vystudovala, teď na ní dokonce učím. Za ty roky se mnohé změnilo – škola jde neustále kupředu, zaměřuje se více na praxi, předměty jsou odbornější a úžeji zaměřené. Ačkoliv je konkurence na trhu obrovská, VŠO si stojí velmi dobře a můžu ji s klidným svědomím doporučit.

Jana Valentová

absolventka

Vystudované školy: VOŠ herecká, Akademie tělesné výchovy a sportu PALESTRA, Vysoká škola obchodní. Motto: Nebýt hulvátem v životě a lhářem na jevišti! „Který titul tedy používáte?“ „Žádný.“ Smích. „Důležitější je přeci, co mám v hlavě.“

Kristína Jíšová

absolventka

VŠO se jako jedna z mála škol v České republice skutečně věnuje praxi. Během studia jsme např. pracovali na projektech, jejichž výsledky se pak zabýval i Národní památkový ústav. Spoustu přednášek navíc vedli externí lektoři, takže jsme se věci učili tak, jak ve světě opravdu fungují.

Simona Kremerová

absolventka

Pracuje jako Program Coordinator ve společnosti Smaller Earth. V roce 2009 se zúčastnila pracovního pobytu v New Yorku. Tři a půl roku žila v Anglii a pracovala pro australskou cestovní kancelář.

Jakub Velička

absolvent

Teorii letectví studoval Oxford Aviation Academy. Praktický výcvik absolvoval v Česku a Polsku. Držitel pilotní licence CPL/ME/IR.

Jaroslava Kolářová

absolventka

Absolvovala studijní pobyt v Itálii. Při studiu pracuje v hotelnictví. Domluví se italsky, anglicky, francouzsky a trochu španělsky.

Barbora Malá

absolventka

Pracovala jako tazatelka callcentra nebo Project Manager. Nově nastoupila jako Marketing Manager VŠO a vede Klientské centrum. Jejím koníčkem je cestování, volejbal a cyklistika.